© CECC
Hlavní stránka Formu.cz
 Úvodní strana
 Vyhledávání
 PDF a FFW
 Práce s formuláři
 Výzva úřadům
 Kontakt
 

Úvodní strana Práce s formulářiVyhledávání

Hledaný text (jedno nebo více slov) se zadává (volitelně s českou diakritikou nebo bez) bez uvozovek, server nepodporuje rozšířené vyhledávání pomocí operátorů (AND, OR apod.) a zástupných znaků (*,?). Vyhledávat lze podle názvu formuláře, názvu souboru, identifikačního čísla nebo klíčových slov. Výsledkem úspěšného nalezení formuláře(ů) je tabulka odpovídající následující ukázce.

pořadí na stránceidentifikační číslo tiskopisu
názevčíslo vzoru
58 Samostatné daňové přiznání podle § 38ga k dani z příjmů fyzických osob (vzor č. 3) 25 5488
 5488_3.pdf Formuláře pro fyzické osoby 39 KB3.1.2001
 5488_3.ffw Formuláře pro fyzické osoby 37 KB16.8.2001
soubor ke stažení tématická oblast velikost
ikona typu formuláře poslední aktualizace souboru

pozn. Datum poslední aktualizace souboru je zobrazováno pouze u novějších formulářů, tento údaj se dříve nesledoval. Identifikační čísla tiskopisů a čísla vzorů jsou uvedeny pouze u formulářů, u kterých je tato informace relevantní, např. oblast Ministerstva financí.

Zobrazované ikony

formulář v PDF
formulář PDF, který úřady nepřijímají tisknutý z počítače, slouží jako náhled
informativní dokument v PDF, např. pokyny k vyplnění daňových tiskopisů
formulář ve vyplňovatelném FFW

Základní informace o jednotlivých typech souborů a možnostech jejich použití najdete zde.

Nepředpokládejme, že všechny tiskopisy neoznačené ikonou úřady bez výhrad přijímají. Situace se v různých oblastech často liší a ne vždy budeme úspěšní, i když formulář PDF vytištěný z počítače všechny formální požadavky splňuje.

Otevírání a stahování formulářů

Soubor PDF po kliknutí na odkaz otevře AcrobatReader standardně přímo v okně internetového prohlížeče. Tato vlastnost se nastavuje v programu AcrobatReader v menu File - Preferences - General - Options: Web Browser Integration. Druhou možností je stáhnutí souboru PDF přímo na pevný disk kliknutím pravým tlačítkem na odkaz a volbou Uložit cíl jako....

Formuláře FFW vyžadují instalaci programu FormFiller. Formulář lze otevřít přímo z www stránky kliknutím na jeho odkaz (spustí se FormFiller a formulář otevře) nebo stáhnout na pevný disk kliknutím na odkaz pravým tlačítkem myši a volbou Uložit cíl jako....Reklama: Vše, co jste chtěli vědět o Pokeru (english).
poslední aktualizace 11.9.2008 20:06:30

  1999-2001 © Virtual Magic s.r.o., správce serveru: webmaster@form.cz
Provozovatel stránek WWW.FORM.CZ neodpovídá za případné škody způsobené použitím elektronických předloh tiskopisů z tohoto serveru.