© CECC
Hlavní stránka Formu.cz
 Úvodní strana
 Vyhledávání
 PDF a FFW
 Práce s formuláři
 Výzva úřadům
 Kontakt
 

Úvodní strana   Výzva úřadům

 

Iniciativa tvůrců tohoto informačního serveru se neobejde bez aktivní spolupráce úřadů, jejichž formuláře jsou zde vystaveny. Naším zájmem je v prvé řadě spokojenost návštěvníků s nabízenou službou. Chceme se činnosti vytváření elektronických podob formulářů věnovat a poskytovat tím kvalitní servis. Doufáme, že tento náš zájem je také zájmem většiny úřadů a institucí.

Vyzýváme proto tímto všechny úřady, instituce, státní, či soukromé ke spolupráci při vytváření obsahové části elektronických podob formulářů pro informační server Form.cz.

Máte-li jakékoliv formuláře, které využívají Vaši klienti, kontaktujte nás, prosím. Po vzájemné domluvě a předání podkladů zde umožníme jejich zveřejnění a tím zpřístupnění široké veřejnosti. Především máme zájem získat od Vás:

  • včasné upozornění na nové vzory formulářů
  • vzorky formulářů
  • pokyny k vyplnění pokud možno v elektronické formě

Vyzýváme také úřady a instituce, jejichž některé části formulářů jsme již zpracovali (konkrétně Ministerstvo financí, Českou správu sociálního zabezpečení, Všeobecnou zdravotní pojišťovnu). Zatím jsme při výběru formulářů a jejich tematizaci vycházeli z našich zkušeností spojených s vývojem a prodejem software FormFiller. Je pravděpodobné, že na tyto podrobnosti má každá instituce vlastní názor, či požadavky. Prosíme o vzájemnou komunikaci, poznámky a komentáře, které nám umožní splnit očekávání všech návštěvníků Form.cz.

Dostupnost oborů na tomto serveru se může rozšířit i díky Vaší spolupráci. Není-li zde ještě konkrétní oblast s tiskopisy z pracována, ozvěte se. V případě možnosti širšího uplatnění ji rádi zpracujeme.

Pokud tedy máte chuť s námi spolupracovat, více v kontaktech.Reklama: Vše, co jste chtěli vědět o Pokeru (english).
poslední aktualizace 18.3.2011 17:40:54

  1999-2001 © Virtual Magic s.r.o., správce serveru: webmaster@form.cz
Provozovatel stránek WWW.FORM.CZ neodpovídá za případné škody způsobené použitím elektronických předloh tiskopisů z tohoto serveru.